Atrakcje sezonowe Pela-Wacek BORUJA

W naszej ofercie posiadamy również atrakcje sezonowe:
SADZENIE LASU czyli integracja z naturą !!!
Oferta ta daje Państwu możiwośc obcowanie z naturą i pozytywny wpływ na nią poprzez sadzenie lasu. Chcemy zostawić po sobie ślad, chcemy tworzyć coś dobrego dla kolejnych pokoleń – mamy teraz możliwość zrobić coś więcej niż tylko się bawić, a zapewniamy, że o zabawę także zadbamy!
 
Szczegóły oferty specjalnej:
SADZENIE LASU – oferta dla 10 -50 osób. Zespół pod opieką organizatorów sadzi sosnowy młodnik (50 drzewek na osobę).Taki las będzie specjalnie oznaczony i upamiętniony jako llas posadzony przez daną firmę, czy grupę ludzi.
Wyjątkowa oferta ważna do połowy maja !!!
sadzenie lasu   sadzenie lasu2   sadzenie lasu3
 
ZAWODY WĘDKARSKIE
Oddajemy do Państwa dyspozycji staw wielkości 1,5 ha. Istnieje możliwość przygotowania 40 stanowisk wędkarskich. Dysponujemy sprzętem wędkarskim dla 20 uczestników. Zawody polegają na złowieniu jak największej ilości ryb w ciągu trzech godzin. Szczególnie wyróżniony może zostać zawodnik, który złowił największą sztukę. Jako uzupełnienie imprezy proponujemy przygotowanie poczęstunku nad stawem.
Menu wg indywidualnych ustaleń.
zawody wedkarskie   zawody wedkarskie 02
 
GRZYBOBRANIE
W okresie jesiennym niewątpliwym atutem naszego miejsca są bogate w grzyby lasy. Znajdziemy w nich borowiki, czarne łepki, kozaki, kurki czy kanie. Spacer po lesie w jesiennej szacie sprawi Państwu na pewno wiele przyjemności a znajdowanie kolejnych okazów da dużo satysfakcji. Nic tak nie będzie smakowało jak znalezione przez siebie grzyby. Chętnie zawieziemy waszą grupę w zagajniki pełne grzybów naszą „KARADEJKĄ” - pojazd ciągniony przez traktor dla 30 osób. Na leśnej polanie przygotujemy poczęstunek z gorącą kawą i domowymi wypiekami.
grzyb   Grzybobranie nr2 - 2008 029Forum   karadejka
/